Küsimused elu ja Jumala kohta
Küsimused elu ja Jumala kohta
   Avaleht >> Veebilehest  

Veebilehest

Privaatsuspoliitika

TudengiElu.net on koht, kus saad otsida vastuseid elu kohta käivatele küsimustele ning uurida seda, mida tähendab tunda Jumalat.

Usume, et tudengiiga on aeg, mil tehtud otsused ja valikud mõjutavad kogu Sinu järgnevat elu. Soovime, et need oleksid targalt tehtud, sest tänane tudeng on homme meie riigi juht. Meie ja miljonite teiste inimeste kogemus on, et Jumala tundmine annab elule suuna ja sihi ning aitab teha elus häid otsuseid. Tahame, et ka Sina, noore inimesena teeksid oma elus parimad valikud.

Meie leheküljel on artikleid, küsimusi ja vastuseid ning ka võimalus kirjutada ja küsida Jumala kohta. Me vastame sulle e-maili teel. Soovime aidata sul mõista, et Jumal pakub sulle isiklikku suhet temaga, ning teada saada, kuidas seda alustada.

Lehekülje on välja arendanud konfessioonidevaheline kristlik organisatsioon Campus Crusade for Christ, International (Agape Eesti). Meie organisatsioon tegutseb paljudes ülikoolides üle terve maailma, seal hulgas ka Tartu Ülikooli juures. Kui oled huvitatud meie teoloogilistest tõekspidamistest, siis e-maili meile või külasta meie kodulehekülge www.agape.ee

Me loodame, et aitame sul õppida tundma Jumalat ja Tema armastust. Ei ole ühtki teist suhet, mis rahuldaks nii täielikult inimsüdame ja -meele igatsusi, kui suhe Loojaga.